Відомо, що ціна торгового центру склала всього лише 615 000 фунтів стерлінгів. За такі гроші у Британії можна придбати цілком пристойну квартиру.

Дивіться також У Шотландії можна орендувати будинок Шрека: це повністю безплатно, але є нюанс

На початку 2023 року власники орендованого торгового центру були зняті у зв'язку з фінансовими труднощами. Передбачається, що купівля забезпечить довгострокове майбутнє центру в Ньюпорті, який щосили намагається бути кращим за конкурентів.

Наразі в центрі розташовано 36 торговельних об'єктів, багато з яких стоять порожні, а також офісні приміщення, тренажерний зал і автостоянка.


Який вигляд має ТЦ / Фото Wikipedia

На ТЦ може чекати успіх у майбутньому

На думку експерта з комерційної нерухомості з Ньюпорта Дена Сміта з компанії M4 Property Consultants, секрет майбутнього успіху торговельного дому може полягати в тому, щоб заповнити приміщення більш різноманітними орендарями. Як приклад він навів довколишній торговий центр Newport Arcade, який зараз процвітає завдяки різноманітності орендарів. У ньому є квітковий магазин, кав'ярня, художня галерея і магазин для скейтерів.

Раніше американський блогер купив величезний піддон з товарами Amazon, від яких відмовилися покупці. Він вирішив спробувати перепродати всі ці речі дорожче.