При цьому, хлопець взагалі не знав, що саме він купляє за 675 доларів. Про цей цікавий досвід американець розповів на своєму ютуб-каналі ConnorTV.

Читайте також Чоловік виявив у своєму будинку кілька таємних кімнат із коробками, яким понад 50 років

Від подушки до вагітних до набору для метання сокири

Коннор пояснив, що інколи люди замість того, щоб забрати замовлені товари Amazon, повертають їх. Тоді вони замість того, аби їх забрати, передають до спеціальної компанії. До прикладу, одна з таких, Detroit Pallet Liquidation, продає схожі коробки за 2 400 доларів. Втім, юнак вирішив почати із чогось меншого.

Перші враження блогера були не надто оптимістичними. Адже він побачив у коробці кошик для білизни й дуже багато дитячих речей, зокрема – подушку для вагітних, пеленальний столик та автокрісло. Далі він побачив там шини для газонокосарки і відра для сміття, які зовсім його не вразили. А от коробка з 4 повітряними фільтрами здалася йому чудовою знахідкою. "З фінансової точки зору – це найкраще, що я відкривав", – підкреслив хлопець і пояснив, що один такий коштує 185 доларів.


Хлопець показав, що придбав наосліп / Скриншот з відео

Крім цього, серед придбаних речей він виявив великий надувний матрац для басейну, зламаний набір чайників, столові прилади для вечірок, подушку для стільця, дерев'яний органайзер, чохли на автомобільні сидіння та келихи для вина без ніжки. Та "улюбленою знахідкою" він все ж вважає набір для метання сокири.

Більшість цих речей, навіть якщо вони не для вас, просто чудово підходять для того, щоб перепродавати їх,
– наголосив американець.

Також Коннор виявив у коробці котушки для авто. Хоча він не дуже добре розбирається у машинах, та дізнався, що вони коштують аж 1 200 доларів. Також він побачив у коробці сейф, штатив, мітлу, каструлю, органайзер для душу, фон для фотосесій, намет та багато іншого.

Американець показав речі, які придбав наосліп: дивіться відео

Хлопець не планує продавати усе отримане

Ютубер вирішив порахувати, скільки б заробив, якби продав усі ці речі. Мовиться про суму в понад 4 000 доларів. Це майже у 6 разів більше, аніж він потратив. Втім, деякі зі знахідок він все ж планує залишити для себе.