Спершу Джош Пітерс та Арчі Маннерс зробили світлини кімнат лялькового будинку. Вони справді вийшли дуже реалістичними, адже розкішний інтер'єр іграшкового дому був виконаний з найменшими деталями.

Це цікаво Гігантська "Монополія": американці робили ремонт та виявили на підлозі величезне поле для гри

Щоб адміністратори та користувачі сайту змогли виявити обман, блогери додали на фотографії підказки – кредитну картку у ванній, пляшку води у вітальні та власне віддзеркалення у дзеркалі. Звичайно, на фоні маленьких кімнат усе це виглядало просто гігантським.


Підказки для користувачів та адміністраторів / Скриншот

Після цього хлопці зареєстрували акаунт орендодавця на Airbnb, опублікували світлини на сайті та вказали свою реальну адресу. Одну ніч проживання у фейковому маєтку вони оцінили у 87 фунтів стерлінгів (3400 гривень).


Ляльковий будиночок опублікували на Airbnb / Скриншот

Блогери сподівалися, що їх швидко виведуть на чисту воду, а оголошення заблокують. Натомість за кілька днів вони отримали бронювань на 3 тисячі фунтів стерлінгів (116 тисяч гривень).

Ми повернули їм гроші. Але лише для того, щоб довести факт шахрайства, одне бронювання ми не скасували,
– розповіли блогери.

Людям, яким підтвердили проживання, усе розповіли вже тоді, коли вони прибули за адресою. Звичайно, і їх не залишили напризволяще – хлопці повернули їм гроші, а також забронювали номер у 5-зірковому готелі з безкоштовним харчуванням, напоями та місцем для паркування.

Дивіться відео: блогери видали ляльковий будинок за справжній маєток 18-го століття