За останні 5 років чоловік побував у справах у понад 30 країнах. 31-річний Лепре вчить, як відкрити і розвивати магазини електронної комерції в інтернеті.

Цікаво Мова барменів: який секретний код має знати кожен відвідувач

Кого шукає Лепре та які вимоги

Австралієць зустрічається з клієнтами у різних куточках світу й допомагає їм із бізнесом. З огляду на часті поїздки, він шукає особистого помічника. "Хочу найняти працьовиту людину. Шукаю "праву руку", яка допомагатиме мені у подорожах та з адміністративними завданнями", – пояснив мільйонер.

Лепре обіцяє платити майбутньому помічнику 38 500 доларів на рік (приблизно 3 200 доларів щомісяця). Ба більше, його асистент матиме доступ до елітних авто мільйонера й матиме пільги на медицину. І, звісно, можливість побачити різні країни світу.

При цьому, вимог до потенційного кандидата не так вже й багато. Потрібно мати дійсний паспорт для виїзду за кордон, любити мандри і відповідально виконувати завдання. А от досвід, як не дивно, не обов'язковий.


Помічник зможе їздити на дорогих авто / Фото з інстаграму мільйонера

Не перша вакансія

У 2019 році Лепре відкрив вакансію особистого помічника із зарплатою у 35 000 доларів за рік. За цю посаду "змагалися" близько 70 тисяч людей, дісталася вона студенту. Крім цього, стільки ж австралієць платив й особистому фотографу, який їздив з ним за кордон та фотографував його для дописів у соцмережах.

Посада від британських багатіїв

Раніше сім'я американських мільярдерів, що живе у Лондоні, шукала няню для своїх собак. З особливостей роботи – ненормований робочий день. Як пояснили в агенстві з підбору працівників, мовиться і про вечори, вихідні та свята.