Люди припускали, що це якась військова технологія або ж уламки пасажирського авіалайнера. Спочатку представники Австралійського космічного агентства заявили про те, що найімовірніше цей об'єкт є уламком ракети-носія, але ракета точно не австралійська.

Дивіться також Восьме чудо світу: мережу розбурхав знімок "піраміди", яку знайшли в Антарктиді

Що про це кажуть вчені

Весь цей час тривало розслідування походження цього об'єкта і нарешті в понеділок, 31 липня, представники Австралійського космічного агентства оголосили про офіційні результати. Експерти заявили, що об'єкт циліндричної форми найімовірніше є уламком третьої ракети-носія PSLV, призначеної для виведення супутників на орбіту. Цю ракету використовує для своїх місій Індійська організація космічних досліджень.

Цей циліндр був вкритий черепашками, що свідчило про те, що він тривалий час перебував в океані. А потім морська стихія вирішила позбутися нежданого гостя. Стало також відомо, що 2-х метровий уламок ракети було переміщено на зберігання до спеціального приміщення.

Водночас, згідно з повідомленням австралійських офіційних осіб, досі триває діалог із представниками Індії, щоб можна було отримати додаткові підтвердження озвученої версії.

Додамо, що британське село Данвіч розташоване у Східній Англії і колись було великим середньовічним поселенням. Однак воно може повністю зникнути через море. Воно поступово руйнує берегову лінію, розмиваючи скелі та наближаючи жителів і їхні будинки до моря.