Неподалік від містечка Мар-дель-Плата в провінції Буенос-Айресу компанія свінгерів влаштувала підпільну секс-вечірку, попри карантин та введення комендантської години в Аргентині. Схоже, що комусь із сусідів цей захід не сподобався, адже хтось зателефонував до поліції з анонімним повідомленням. Коли правоохоронці приїхали на виклик, учасники вечірки радісно прийняли їх за стриптизерів. Про цей випадок повідомляє Buenos Aires Times.

Читайте також: Білорус підпалював сміттєві баки заради забави: він хотів пригадати піонерські вогнища – деталі

Поліцейські, які прибули на місце події близько 22:00, розповіли, що побачили досить незвичну картину. В будинку лунала музика, на столах була їжа, а підлога – встелена матрацами. Серед присутніх були щонайменше 12 пар віком від 35 до 55 років.


Будинок, у якому відбувалася свінгерська вечірка / Фото Perfil

Офіцери здивувалися, коли їх радісно запросили всередину. Але досить швидко вони зрозуміли, чому їх прихід викликав такі емоції. Одна з учасниць вечірки навіть сказала поліцейському, що він її збуджує.

Коли вони побачили нас, подумали, що ми були частиною шоу, що ми стриптизери! Це було комічно та абсурдно водночас,
– розповіли правоохоронці журналістам.

Коли стало зрозуміло, що виконувати еротичні танці поліцейські не будуть, настрій публіки дещо змінився. Попри те, що правоохоронці зупинили вечірку, учасники не чинили опору, а ставилися до офіцерів з повагою і навіть жартували з приводу того, що сталося.