Велосипедист-любитель Дієго Морено брав участь у велогонці, та їхав останнім у групі з трьох велосипедистів в районі міського парку в Буенос-Айресі, Аргентина. Він не побачив невелику воронку в асфальті і, влетівши в яму, здійснив "аварійну посадку" на великий колючий кактус, повідомляє Daily mail.

Цікаве зі світу спорту Футбольний клуб "Арсенал" повернув на поле свого динозавра, бо не вигравав без нього

Незважаючи на те, що більшість вважає це однією з найгірших можливих велосипедних аварій, енергійний Морено називає себе "щасливчиком", оскільки голки від кактусу не змогли проникнути крізь захисне спорядження.

Ми їхали ще з трьома велосипедистами і я був останнім у черзі. Я не побачив невеликої воронки в асфальті і потрапив у вибоїну. Слава богу, на мені були окуляри і шолом, і я не поранив обличчя або голову. Тому що те, як в мене встромилися шипи, могло осліпити мене,
– розповідає Морено.

Відео, на якому Морено виходить з куща з колючками кактуса, що стирчать по всьому тілу, стало вірусним в соціальних мережах:

Пережити таке болісне випробування Морено допомогли доброзичливі спостерігачі, які одразу кинулися на допомогу. Перш ніж власник велосипеда потрапив до лікарні після болісної аварії, місцеві жителі, які спостерігали за гонкою, видалили з його тіла тисячі голок від кактуса