Попередній рекорд також належав Герді. У 2014 році Книга рекордів вже реєструвала її колекцію, у якій тоді було 6320 предметів. За 7 років жінка збільшила її майже вдвічі.

Це цікаво Приносять удачу та виграш: 5 найпопулярніших талісманів для гемблерів

Зараз Герді Шоєрс 47 років, і більшу частину свого життя вона колекціонує Смурфиків. Жінка почала збирати різноманітні речі з веселими героями, коли їй було 7 чи 8 років. На це її надихнув брат, який зламав одну з іграшок Герди. Тоді вона вирішила, що облаштує спеціальне місце, де її речі будуть у безпеці.

Досить швидко вона захопилася колекціонуванням, і воно стало її хобі на кілька десятиліть. "Мені це подобається. Немає жодної іншої причини робити це, ніж те, що я отримую задоволення", – розповіла Герда.

Найбільша у світі колекція Смурфиків: дивіться відео

Після встановлення свого другого рекорду, жінка вирішила припинити рахувати предмети у своїй колекції. Вона пропонує іншим колекціонерам перевершити її рекорд та завоювати власні титули – Герда б із задоволенням подивилася на результат їхньої праці.

Герда Шоєрс припускає, що усі накопичені речі зі Смурфиками можуть бути цінними. Тому вона не виключає, що коли-небудь зможе їх продати.

Я думаю, що легко могла б отримати 100 000 доларів чи навіть більше, якби продавала все окремо,
– розповіла колекціонерка.
Частина колекції Герди Шоєрс / Фото WTMJ-TV

До теми Філіппінець майже 50 років збирає іграшки з фаст-фуду: їх вже 20 тисяч – відео