Хобо Але наголосила, що сума витрат залежить від кількох факторів. Основною перевагою такого стилю життя вона називає гнучкість – адже він може коштувати.

Читайте також У США бабуся прожила у будинку на дереві майже 20 років, але тепер його зносять: незвичні кадри

Основна перевага – гнучкий бюджет

Загалом, розповіла Але, загальна сума витрат залежить від того, як часто ви перебуваєте дорозі, де саме зупиняєтесь, скільки коштує конкретне місце для кемпінгу та чим ви харчуєтеся. Фактично, все це можна підлаштувати під бюджет, на який ви розраховуєте.

Все залежить від того, що ви ставите своїм пріоритетом. Ваш особистий стиль подорожі та вподобання впливають на те, скільки ви збираєтеся витратити,
– зазначила Хобо.

Вона також пригадала, як їздила зі своїм коханим в Єллоустоун – це відомий національний парк у США. Пара могла б зекономити, якщо ночувала б за його межами. Але вони вирішили оплатити кемпінг на території парку, адже це було комфортніше.

За місяць, на який припала поїздка в Єллоустоун, Але з хлопцем витратили на двох близько 1232 долари. При цьому, зазвичай вони тратять значно менше – до 900 доларів за такий ж період часу.

Блогерка відповідає на запитання про життя у машині: дивіться відео

Хобо упродовж тривалого часу подорожувала у Honda Civic. Цю модель називають однією з найуспішніших від Honda: вона займає шосте місце у списку найбільш продаваних автомобілів світу.

Американка мандрує у Subaru Forester

Інша американка – Ніколь Джордан подорожує світом і ночує у Subaru Forester. ​Дівчина, яка називає себе "шукачкою пригод" поділилася порадами для тих, хто хотів би вести схожий спосіб життя. Найважче, за словами Джоржан, подорожувати взимку та постійно відпускати друзів, з якими вдалося зблизитися за короткий час.