Чессер багато років тому облаштувала на своїй ділянці будиночок на великому дереві. Як пише CBS News Miami, туди вона переїхала після смерті сина.

Читайте також Дешевше, ніж орендувати квартиру: чоловік живе на круїзному лайнері, щоб не платити за житло

"Це єдиний спосіб жити"

Річ у тім, що у жінки – клаустрофобія. "Я завжди мешкала на відкритому повітрі. Для мене це єдиний спосіб жити", – пояснила вона. Та сусіди американки не поділяють таких поглядів. У 2015 році вони поскаржилися до округу Маямі-Дейд, а також звернулися у Департамент із забезпечення дотримання будівельних норм. Правоохоронці виявили, що жити в будиночку на дереві "небезпечно", і попросили бабусю або знести його, або впорядкувати.

Жінка не оплачувала штрафи

Як пояснили у публікації GoFundMe, створеній на підтримку Чессер, правоохоронці лише за один день оштрафували її на понад 22 тисячі доларів. Загалом протягом останніх 8 років жінка накопичила штрафів на суму до 40 000 доларів.

Скоро в Чессер буде новий дім

У будиночку американки було усе найнеобхідніше, зокрема – кухня, вітальня і спальня, яку вона називає "найгарнішою у всьому світі". Жінка наголошує: думала, що житиме там усе своє життя.


Чессер звикла до свого будиночку на дереві / Фото AP


Тут американка жила майже 20 років / Фото AP

11 вересня Чессер повідомила, що вже наступного тижня будиночок на дереві та кухню знесуть. Натомість її наступне житло відповідатиме усім нормам. Це обійдеться їй у 30 000 доларів (окрім інших витрат, яких вона вже зазнала).

Вона не може жити у приміщенні, їй потрібно жити близько до землі й відповідно до своїх переконань. Людину не варто карати за такий спосіб життя,
– підкреслили у GoFundMe.