32 340 бігмаків за 49 років

Зараз Дональд Горске в середньому з'їдає по 2 бігмаки щодня. Але коли його шлях до рекорду лише починався, чоловік з'їдав у кілька разів більше бургерів кожного дня. Тож недивно, що його прозвали королем бігмаків.

Це цікаво Що таке соціальні казино та чому вони стали популярними

Усе розпочалося 17 травня 1972 року, коли Дональд отримав свій перший автомобіль. Він одразу ж поїхав на ньому в McDonald's, і замовив кілька перших у своєму житті бігмаків.

Я купив три бігмаки, сів у машину і з'їв їх. У той момент я сказав: "Я, напевно, буду їсти це до кінця свого життя". Я подивився на коробки на задньому сидінні, і почав рахувати їх з першого дня, – розповів Дональд Горске.

Через 49 років після того Дональд досі вважає гамбургери своєю улюбленою їжею. За весь цей час не було жодного дня, коли він не з'їв хоча б одного бігмаку.

Чоловік пильно стежить за кількістю з'їдених бургерів. Він зберігає кожен чек та кожну коробку з-під бігмаку. Усі вони розсортовані по роках. Крім того, Дональд щодня відзначає у своєму календарі, скільки бургерів він з'їв сьогодні.


Частина колекції Дональда Горске / Фото Guinness World Records

Бігмаки і здоров'я

Ніхто не буде сперечатися, що їсти фастфуд з дня у день – не найкраща інвестиція у своє здоров'я. Дональд Горске також це розуміє, а тому намагається компенсувати свою пристрасть до бігмаків. Він розповів, що їсть 2 бургери як основну страву і пропускає картоплю фрі. Крім того, він проходить пішки близько 10 кілометрів щодня.


Дональд Горске з улюбленою їжею / Фото Guinness World Records

Як не дивно, але це працює. У чоловіка нормальний рівень цукру та холестерину в крові, немає надлишкової ваги та загалом хороше самопочуття. Саме тому він не планує зупинятися, і націлився на те, щоб знову оновити свій рекорд у найближчі кілька років.

Дональд Горске з'їв понад 32 000 бігмаків за своє життя: дивіться відео

До теми В австралійському McDonald's зробили замовлення на 2500 доларів: що у нього входило