Художник живе у прямому ефірі

Протягом дня глядачі спостерігають за звичайним життям Тім. Він їсть, спить, танцює, медитує та працює над створення власних мистецьких витворів, попит на які значно виріс відколи Тім веде трансляцію. Художник вирізає фрагменти з алюмінію та акрилу, а потім складає їх шарами у цікаві фігури. Вечорами чоловік спілкується з підписниками та відповідає на їхні запитання.

Це цікаво Як у Джеймса Бонда: блогер створив автомобіль агента 007 з вбудованими кулеметами та вогнеметом


Цікаві фігури, які створює Тім Інзана / Фото з інстаграму goodlayer

Невеликий сарай, де зачинився художник, розташований на території, якою володіє його родина. Аби там можна було провести як мінімум рік, Тім підготовлював помешкання понад 2 місяці. Зараз цей будиночок облаштований усім необхідним для життя – там є ліжко, кухня і ванна. Продукти художнику приносить наречена та передає йому їх через вікно.

5 років за 5 мільйонів доларів

Теперішній експеримент покликаний привернути увагу до більш тривалого проєкту художника. Так він хоче показати, що справді готовий провести у замкненому будинку 5 років за 5 мільйонів доларів (139 мільйонів гривень) або 10 років за 10 мільйонів доларів (279 мільйонів гривень). Протягом цього часу він створюватиме арт-об'єкти. Той, хто заплатить за кілька років прямого ефіру, зможе забрати усі витвори мистецтва, які Тім створить за цей час.

Тім розглядає ще й альтернативний варіант розвитку подій. Він погодиться продовжити трансляцію до 5 років, якщо матиме 7 тисяч підписників на Twich. У випадку, якщо кількість людей знову зменшиться, і складатиме менше ніж 7 тисяч, чоловік зупинить ефір.

Підписка на його сторінку коштує 4,99 долара (140 гривень) на місяць. Поки що він продав 102 підписки.