Коли вони вдвох були вимушені сидіти вдома через карантин, хлопець зрозумів, що його дідусь сумує за автомобілями та водінням. Раніше пенсіонер працював водієм – був таксистом у Токіо, а потім керував вантажівкою. З віком йому стало складно їздити за кермом, і 7 років тому він пішов до поліцейського відділку та здав своє водійське посвідчення.

Це цікаво Пенсіонер намалював 365 картин за рік, щоб не нудьгувати у будинку пристарілих: фото


Дідусь освоїв комп'ютерні ігри / Скриншот

Тому онук вирішив познайомити дідуся з відеоіграми, а саме з автосимуляторами. Хлопець облаштував для нього справжнє геймерське місце та обладнав його кермом, педалями та коробкою передач, які під'єднуються до комп'ютера. Чоловік надає перевагу тим іграм, в яких можна керувати автомобілем лише за допомогою цих пристроїв, без клавіатури.

Таке дозвілля не лише нагадує дідусеві про улюблену справу, а й певною мірою здійснює його заповітне бажання. У молодості він мріяв стати гонщиком, і навіть придбав спортивний автомобіль Mazda RX-7 першого покоління, але пізніше йому довелося його продати. Тепер, коли є можливість, він обирає у грі саме цю машину та ностальгує.

Дідусь змінив реальні машини на віртуальні: дивіться відео

Доволі часто дідусеві вдається обігнати своїх віртуальних суперників, і прийти до фінішу першим. Коли таке стається – він неабияк радіє. Блогер публікує відео з дідусем на своєму ютуб-каналі, і старенький вже має цілу армію фанатів. Один із роликів з дідусем-геймером зібрав 3 мільйони переглядів, і це не дивно, адже його щирі емоції нікого не можуть залишити байдужим.

Дивіться відео: 93-річний геймер змагається у віртуальних перегонах