Атарва встановив рекорд ще 9 грудня 2020 року, але підтвердили і зареєстрували його у Книзі Гіннеса лише кілька днів тому. Хлопчик зібрав 3 кубики Рубіка розміром 3х3 за 1 хвилину 29 секунд. Це на 6 секунд швидше за попереднього рекордсмена.

Читайте також Підліток катався на гойдалці півтори доби та став рекордсменом

У 2018 році 6-річний Атарва взяв участь в індійському шоу талантів. Там він збирав кубики ногами, а у фіналі – одночасно обома руками і ногами. Тоді хлопчик ще не підозрював, що колись стане рекордсменом.

Вписати своє ім'я в Книгу рекордів Гіннеса він вирішив, коли дізнався, що Всесвітня асоціація кубика забрала офіційний статус у змагань по збиранню кубиків ногами. Під час пандемії хлопчик почав активно тренуватися. Крім вправлянь з кубиками, Атарва займався ще й духовними практиками – медитацією та візуалізацією свого досягнення.

Навчання ніколи не було важким, тому що мені це подобалося. Я вважаю, що любов до того, що ти робиш, полегшує тренування або роботу над досягненням своїх цілей. Мої батьки завжди підтримували мене,
– розповів хлопчик.

Дивіться відео: хлопчик зібрав 3 кубики Рубіка за 1,5 хвилини

Атарва каже, що продовжуватиме тренуватися, аби вдосконалити свої навички та побити власний рекорд. Тепер він прагне зібрати 3 кубики менше ніж за хвилину.