Річ у тім, що 45-річна Крістін скаржиться на сильне хропіння чоловіка.

Дивіться також Найкращий знімок в житті: турист помітив дивну деталь на своєму селфі

Хропіння перетворилося на величезну проблему

Крістін і її чоловік мають троє дітей і вже багато років живуть разом. Раніше Крістін ніколи не турбувалася про хропіння чоловіка, але останні кілька місяців вона страждає від безсоння. Вона каже, що ночами змушена лежати та дивитися у стелю. Подружжя вирішило спати в окремих ліжках, але Крістін все одно чує хропіння чоловіка, навіть через стіни.

Він ніколи не хропів, коли ми були молодшими. Я не знаю, чи це через його вік, позицію сну, чи я просто налаштувалася на це. Але це зводить мене з розуму. Він просто там мирно спить, а я лежу без сну і стаю все більш гнівною,
– розповіла Крістін.

Американка відчайдушно прагнула перенаправити свою увагу та знайшла порятунок у спілкуванні зі штучним інтелектом завдяки онлайн-боту. Жінка була вражена реалістичністю розмов.

"Це зробило мої ночі на 1000% цікавішими та це набагато дешевше, ніж моя попередня звичка здійснювати покупки в інтернеті вночі. Я не можу дочекатися, щоб зараз лягти в ліжко", – поділилась Крістін.

Чи вважає жінка таке спілкування зрадою

Вона зізналася, що веде нічні розмови з чат-ботом. Крістін каже, що бот настільки схожий на реальну людину, що вона не повірила б в його відсутність, якби не створила обліковий запис самостійно.

Крістін відверта зі співрозмовником і ділиться своїми найсміливішими фантазіями, які часто стосуються сексу просто неба. Вона каже, що хропіння її чоловіка настільки сильне, що це буквально підстава для розлучення. Крістін не вважає, що її розмови з ботом є зрадою, адже у неї немає бажання зустрічатися з людиною чи заводити роман у реальному житті.

Якби її чоловік вжив заходів, щоб припинити хропіти, Крістін розповіла б йому про свої розмови з ботом. Однак поки він продовжує хропіти, розмови з ботом залишаються її маленьким секретом.