Лія Роуз Фієга придбала білет "миттєвої" лотереї Diamond Millions за 30 доларів у магазині Lucky Stop. Американка поспішала на роботу, тому прямо на місці стерла захисне поле, але їй здалося, що білет "не схожий на виграшний". Жінка віддала білет назад, щоб його викинули.

Це цікаво Королеви покеру: жінки, які підкорили світ гемблінгу

Білет пролежав за прилавком 10 днів, аж поки Абхі Шах, син власників магазину, не звернув на нього увагу. "Одного вечора я переглядав білети зі смітника і помітив, що вона не повністю стерла номер. Я подряпав цифру, і там був 1 мільйон доларів", – розповів він.


Абхі Шах, який знайшов лотерейний білет на 1 мільйон доларів / Скриншот CBS News

Лія Роуз Фієга є постійною клієнткою цього магазину, а тому власники знали, чий то був білет. Абхі Шах поїхав до жінки на роботу.

Абхі зайшов до мого кабінету і сказав: "Мої мама і тато хотіли б вас бачити". Я відповіла, що працюю, але він наполягав. Тож я пішла, і саме тоді вони мені сказали. Я не могла у це повірити. Я плакала і обіймала їх,
– розповіла щасливиця.

За продаж виграшного квитка магазин отримає бонус у розмірі 10 тисяч доларів. Крім того, Лія Розу Фієга віддала власникам Lucky Stop частину свого виграшу. Решту грошей вона відкладе на пенсію.