Жінка розповіла співробітникам лотереї штату Мериленд, що кілька років тому вона отримала номерний знак із номером 91104, намагалася його поміняти, але зрештою вирішила, що не варто так заморочуватися і залишила його.

Дивіться також Жінка виграла будинок вартістю 2,5 мільйона доларів, а отримала лише 6000: чому так сталося

За словами жінки, номер став переслідувати її.

Він з'являвся всюди. Я бачила його в паперах на своїй роботі, на інших автомобільних номерах, по телевізору, скрізь,
– сказала вона.

Американка вирішила перевірити, чи щасливий це номер, і купила квиток на вечірній недільний розіграш лотереї Pick 5 у Jack's Fine Food на Кенвуд-авеню в Балтіморі. Після розіграшу чоловік жінки перевірив комбінацію і повідомив їй, що вона виграла 50 000 доларів.

"Я просто розплакалася. Я справді ніколи навіть не думала, що таке може трапитися", – згадує переможниця.

Куди переможиця витратить гроші

Чоловік жінки був не менш щасливий, зазначивши, що це сталося дуже вчасно. За словами подружжя, виграш піде на оплату рахунків і поповнення заощаджень.

  • Раніше жінка з Мічігану виграла лотерейний приз у розмірі 197 296 доларів просто на роботі. Вона прибула до бару Bruno's у Сент-Джонсі безпосередньо перед початком своєї зміни та купила квиток Club Keno The Jack.
  • А американка Тамара Лафінгхаус, що живе у Мурсвіллі виграла у лотерею, використовуючи один і той самий набір номерів, що і 20 років тому. Жінка вірила, що рано чи пізно їй посміхнеться вдача. Зрештою, вона таки стала переможницею та володаркою великого призу. Жінка виграла 200 000 доларів у лотереї Powerball.