Як сказала жінка, вона стала жертвою "заплутаної" лазівки після того, як її оголосили переможницею в лотереї Nottingham 's Park Estate у конкурсі Win My Home.

Дивіться також Жінка зірвала куш у лотереї: вона вірить, що до цього "причетний" її покійний чоловік

Не побачила пункт дрібним шрифтом

Відео про те, як жінці урочисто з букетом квітів і пляшкою шампанського вручають цінний приз розлетілось в мережі. Пізніше 35-річній Лоретті сказали, що вона виграє не будинок, а скоріше 5000 фунтів стерлінгів через лазівку в дрібному шрифті конкурсу.

Однак цього разу організатори конкурсу зробили по іншому. Замість прибутку вони отримали збиток і вирішили як жест доброї волі віддати Лоретті 5000 фунтів стерлінгів.

Випадки, коли люди дійсно вигравали у лотерею

  • Раніше жінка з Мічігану виграла лотерейний приз у розмірі 197 296 доларів просто на роботі. Вона розповіла представникам Мічиганської лотереї, що прибула до бару Bruno's у Сент-Джонсі безпосередньо перед початком своєї зміни та купила квиток Club Keno The Jack.
  • А американка Тамара Лафінгхаус, що живе у Мурсвіллі виграла у лотерею, використовуючи один і той самий набір номерів, що і 20 років тому. Зрештою, вона таки стала переможницею та володаркою великого призу у 200 000 доларів.
  • Ще один американець купив 15 лотерейних білетів одного тиражу і виграв одразу 15 призів по 50 000 доларів.