Жінка заявила, що так сильно страждала, що вона навіть не могла забрати своїх дітей зі школи.

Дивіться також "Не дає бути собою": дівчина посварилася з хлопцем, бо він змушує її "бути леді"

Марш страждала від 16 років, і ситуація погіршилася, коли вона народила двох дітей та годувала їх грудьми.

мене постійно були напружені м'язи шиї та інфекції в шкірі під моїми грудьми. Я постійно підкладала туди тальк. Я почала відчувати, як вони натискають на мої ребра,
– сказала вона.

Одягти звичайні бюстгальтери було непросто, і їй доводилося виготовляти їх на замовлення. Також жінка мала проблеми з виконанням основних обов'язків по дому, і вона знала, що їй потрібні зміни, тому вона пішла до лікаря на консультацію щодо зменшення грудей.

Усвідомлюючи необхідність змін, вона звернулася за медичною допомогою до лікаря. Однак через те, що система охорони здоров'я Великої Британії не має права на операцію зі зменшення грудей, жінка взяла справу у свої руки та вирішила самостійно фінансувати процедуру.

Вікторія Марш до та після операції / Фото SWNS

Марш заплатила майже 13 000 доларів, використовуючи гроші від продажу свого будинку та кредит у розмірі 3 800 доларів.

Як живе жінка після операції

Після операції жінка підтверджує, що її життя вже кардинально змінилося. Вона описує відчуття "легшої" та впевненішої в собі завдяки новому третьому розміру. Це рішення не лише полегшило її життя, але й додало їй нової впевненості. Взявши під контроль власну долю, ця жінка продемонструвала, на що люди готові піти, щоб покращити якість свого життя.

Я можу зробити набагато більше з дітьми. Я можу носити те, що хочу, і не соромитися,
– наголосила вона.

Мама двох дітей також сподівається, що процедуру почнуть розглядати як медичну необхідність, а не лише з марнославства.

Раніше ми писали про Габріелу Перальту та її чоловіка Віктора, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса за "найбільшу кількість модифікацій тіла". Загалом вони мають 91 татуювання та модифікацію, включно зі шрамами, чорними очними яблуками і роздвоєним язиком.