Замість смартфону за 1563 долари (43 тисячі гривень) жінка отримала яблучний йогурт. Вона не зустрічалася з кур'єром особисто – він залишив пакунок у відведеному для посилок місці в її будинку.

Читайте також Грабіжник завадив медсестрі танцювати тверк і пошкодував про це: вона його відлупцювала – відео

Пані Лю написала заяву в поліцію, а також звернулася за поясненнями до поштової служби і компанії Apple. Вони припускають, що коробку з телефоном могли замінити на йогурт у процесі доставки. Крім того, жінка могла зробити замовлення на шахрайському сайті, який видавав себе за офіційний інтернет-магазин Apple. Правоохоронці запевняють, що проведуть розслідування і з'ясують, що ж сталося насправді.

Якщо співробітники Apple помилково надіслали неправильний товар, пані Лю може вимагати від компанії новий телефон. Якщо ж iPhone підмінили під час доставки, відповідальну особу покарають,
– зазначив юридичний експерт Чжан Бо.

Ця історія набула широкого розголосу в китайських соціальних мережах. Користувачі співчувають жінці та діляться іншими історіями шахрайства в інтернеті, з якими вони стикалися. Наприклад, один із коментаторів розповів, що нещодавно замовив ексклюзивну пару кросівок на офіційному сайті Nike, а натомість отримав порожню коробку з-під взуття.