Кананен регулярно публікує відео своєї роботи у ютубі. Клієнтів вона знаходить не лише у Фінляндії, лише у 2023 році вона вже мала "відрядження" у Велику Британію, Швейцарію, Швецію та США.

Читайте також Неможливо відірватися: британці стежать за сміттєвим баком під час прямої трансляції

Аурі займається прибиранням вже кілька років

Дівчина прибирає найбрудніші будинки світу вже третій рік і робить це безплатно. Цей процес, запевняє Кананен, їй надзвичайно подобається. "Це найкраще, що коли-небудь зі мною було. Почуваюся задоволеною та щасливою", – підкреслила вона в одному зі своїх відео.

Ідея безплатно прибирати найбрудніші будинки світу прийшла дівчині у 2020 році. Заради цього вона покинула свою постійну роботу. В ютубі за дівчиною стежать вже понад 2,85 мільйона людей зі всього світу, а у тіктоці – понад 10 мільйонів. Кананен розповіла, що лише у 2022 році завдяки рекламним надходженням тільки з ютубу заробила 500 тисяч євро. Зараз ця сума, очевидно, вже є більшою.

У будинках багато плісняви й навіть щурі

Більшість будинків, в яких прибирала дівчина, буквально завалені сміттям, та Кананен каже, що "пахне воно завжди однаково". Холодильники у таких оселях часто переповнені продуктами із пліснявою. А в одного з клієнтів вона навіть помітила щурів.

Дівчина допомає літнім людям

Аурі також розповіла, що часто допомагає із прибиранням старшим людям, які страждають на різні захворювання. До неї часто звертаються близькі тих, кому важко самому про себе попіклуватися. 12 серпня дівчина опублікувала відео прибирання в будинку 80-річної бабусі. "Уся квартира була вкрита жиром, брудом й павутиною. Але запевняю, що під усім цим ховається прекрасний дім. Дуже хочу потішити цю жіночку, коли вона повернеться", – анонсувала Кананен.

Аурі Кананен детально показала процес прибирання: дивіться відео