Програма Skip Watch TV почала зйомки після того, як у результаті опитування 250 британських будівельників з'ясувалося, що 70% з них стали жертвами того, що їхні сміттєві контейнери заповнюються чужим сміттям. А це змушує їх викладати гроші з власної кишені.

Дивіться також Найкращий знімок в житті: турист помітив дивну деталь на своєму селфі

Увесь тиждень британці можуть спостерігати за тим, що "нахабні перехожі" намагаються викинути в сміттєвий контейнер на одній із лондонських вулиць. Усього за 24 години перехожі викинули в сміттєвий контейнер картон, дзеркало і навіть морозильну камеру.

Будівельники – це опора нації. Вони працюють цілодобово, щоб допомогти країні рухатися вперед, і останнє, що їм потрібно, – це додаткові незручності та необхідність вивозити сміття, коли вони перебувають на будмайданчику. Вони підтримують нас, а ми повинні підтримувати їх,
– розповів ведучий на радіо Fix Radio Клайв Голланд.

Британці стежать за сміттєвим баком під час прямої трансляції: дивіться відео

Що британці викидають у смітник

Дослідження, проведене компанією OnePoll, також виявило найдивніші речі, знайдені в сміттєвих контейнерах будівельників:

  • вкрадений порожній банкомат,
  • спляча людина,
  • повна статуя римського солдата,
  • секс-іграшки,
  • використані підгузки.
  • і навіть світлина Адольфа Гітлера.

Найнесприятливішими регіонами для розкидання сміття було визнано великі міста, зокрема Лондон, Бірмінгем і Глазго.

Раніше ми писали про жінку, яка вирішила перетворити те, що вона вміє робити найкраще, на заробіток. Зараз 44-річна Наталі Вікс займається незвичною діяльністю – жінка заробляє 3350 гривень на годину за те, що обіймає людей.