Пані Лінь придбала свій будинок у 2014 році. Це велика вілла у містечку провінції Чжецзян, яка коштувала власниці 4,6 мільйона доларів (128 мільйонів гривень). Однак більшість свого часу жінка проводить у місті Ханчжоу. Саме тому у 2015 році вона найняла управлінську компанію, аби за будинком доглядали, коли її немає вдома.

Читайте також У США чоловік вкрав з магазину конструктори Lego на 7,5 тисяч доларів

Виявилося, що, коли власниця будинку була у від'їзді, менеджери компанії здавали віллу в оренду кільком знімальним групам без відома та згоди пані Лінь. Це тривало 4 роки, аж поки у вересні 2019 року жінка не побачила власну спальню у серіалі "Діалог від серця до серця", що йшов по телевізору. На екрані головна героїня серіалу спала у її ліжку.


Будинок, у якому знімали серіал без відома власниці / Скриншот

Невдовзі жінка подала позив проти компанії, що наглядала за віллою, продюсера серіалу та студії, яка його знімала. Крім того, у 2020 році вона додала до цього списку продюсера серіалу "Про любов", який, як виявилося, також частково знімали у її будинку. За завдані збитки вона вимагала у відповідачів відшкодування у розмірі 153 тисячі доларів (4,2 мільйона гривень) та 306 тисяч доларів (8,4 мільйона гривень) за порушення її конфіденційності.

Наразі суд зобов'язав 3 компанії виплатити жінці 63 тисячі доларів (1,7 мільйона гривень) за збитки, які вони їй завдали. Позов щодо порушення конфіденційності відхилили, але адвокат пані Лінь подаватиме на апеляцію, щоб оскаржити це рішення.