Організатором є мережа молодіжних просторів "Твори!". Всі події, які відбудуться у Львові 24 – 29 жовтня, різні і дуже захопливі, тож радимо вам скористатися цією можливістю на максимум.

Дивіться також Для холодних вечорів: книжкові новинки осені, які ви могли пропустити

Афіша подій на тиждень

Звертаємо вашу увагу, що на більшість подій не потрібно реєструватися завчасно. Однак частина таки потребує попереднього запису. Деталі ви знайдете нижче.

25 жовтня

  • 14:15 – лекція "Роль криптовалюти в політиці" (відкрита подія).

26 жовтня

  • 18:00 – воркшоп "Основи тестування ПЗ" (відкрита подія).

28 жовтня

  • 13:00 – "Валідація дизайну без кінцевих користувачів" лекція Антоніни Діденко і Катерини Клеіни (відкрита за реєстрацією). Реєстрація за посиланням.
  • 16:00 – перегляд фільму "Розфарбоване пташеня" (відкрита подія).
  • 16:00 – Lviv AI Meetups (відкрита подія).
  • 17:30 – Читання віршів "Кривавим покроком війни" (відкрита подія).

29 жовтня

День молоді в Україні

Варто нагадати, що до 2022 року День молоді в Україні відзначали в останню неділю червня. Однак, з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України та щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, в Україні змінили дату святкування Дня молоді. Тепер це свято офіційно відзначають 12 серпня.

Однак тиждень з 29 жовтня по 10 листопада також є дуже важливим у контексті цього свята. Річ у тім, що у 1945 році в Лондоні відбувалася Всесвітня конференція молоді. Відтоді у цей тиждень в різних країнах світу проводять різноманітні події: тренінги, майстеркласи, лекції.