Незвичний посуд потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Чайник належить Фонду N Sethia Foundation (Велика Британія), благодійній організації, яка підтримує медичні дослідження, мистецтво, молодіжну діяльність та допомогу під час стихійних лих.

Дивіться також Чоловікові загрожує в'язниця, бо знайшов сумку, повну грошей: що він зробив не так

Чому чайник коштує так дорого

Його вручну виготовив італійський ювелір Фульвіо Скавіа із 18-каратного жовтого золота та позолоченого срібла. Діаманти вкривають весь корпус чайника, а рубін вагою 6,67 карата розташований в центрі. Рукоятка зроблена зі скам'янілої слонової кістки мамонта.

Який вигляд має унікальний чайник / Фото guinnessworldrecords.com

Цей спеціальний предмет є одним із багатьох чайних аксесуарів, які британсько-індійський мільярдер Нірмал Сетія, голова та директор Newby Teas, має у своїй колекції Chitra. Кажуть, що його приватна колекція антикварного та нового чайного посуду містить безліч предметів, що мають велику історичну та фінансову цінність.

Раніше ми писали про іспанський сир із пліснявою кабралес, який став найдорожчим сиром за всю історію. Його продали на аукціоні за 32 000 доларів. Одне колесо вагою 2,1 кілограма напівтвердого, гострого молочного продукту, що дозріває в гірських печерах Астурії на півночі Іспанії, пішло з молотка за 30 000 євро (32 408 доларів), встановивши новий світовий рекорд Гіннеса.