Чоловік із міста Трумбулл, штат Коннектикут, думав, що переміг у лотерею, коли в травні цього року натрапив на несподівану знахідку.

Дивіться також У США чоловік віз у салоні автомобіля величезного бика: шокуюче відео

Однак виявилося, що це були квитанції про сплату міських податків, які були загублені під час транспортування в банк співробітниками податкової служби. Лейтенант поліції міста Трумбулл Браян Вейр повідомив, що на сумці був логотип банку, а всередині були "численні документи", за якими можна було визначити, що гроші належать податковому департаменту міста.

У чому звинувачують чоловіка

Тепер американець, який займається дресуванням собак, може опинитися за ґратами, оскільки йому було висунуто звинувачення в крадіжці в особливо великому розмірі. Однак Роберт Вітінгтон стверджує, що не зробив нічого поганого.

У мене ніколи не було судимості за все моє життя. Усе це – повна нісенітниця. Я знайшов гроші, і тепер, імовірно, це буде проблемою для мене,
– сказав чоловік.

Американець стверджує, що не знав, що гроші належать місту, і додає, що ніколи не планував заволодіти грошима. Чоловік сказав співробітникам поліції, що вважає себе "не зобов'язаним" повертати кошти законному власнику.

25 серпня Вітінгтон здався поліції і йому висунули обвинувачення у великій крадіжці третього ступеня, що є кримінальним злочином і карається тюремним ув'язненням терміном до п'яти років і штрафом у розмірі 5 тисяч доларів. Американця було звільнено з в'язниці під обіцянку з'явитися до суду 5 вересня.

Раніше ми писали, що у Чикаго зловмисники напали на журналістів і пограбували їх. Сталося це саме тоді, коли вони знімали сюжет для телебачення про пограбування у місті.