Сталася це подія у трагічну для Японії дату – річницю ДТП, яка сталася з вини держслужбовця напідпитку. Тоді в аварії загинули твоє дітей.

Дивіться також За підтримки мільярдерів: таємнича компанія скуповує землю у США, щоб зробити місто майбутнього

Звісно ж, нетверезі водії їздили виключно територією полігону автошколи. Тобто їх не випускають на дороги загального користування. До того ж захід контролювали правоохоронці.

Як відбувався експеримент

Спочатку водії сідали за кермо автомобіля в стані тверезості. Вони виконували складні вправи, такі як слалом, S-подібний віраж та послідовність гострих поворотів. Потім вони споживали 350 мілілітрів пива, склянку сливового вина і склянку 25-градусного напою сетю, і впродовж години намагалися відновити свої навички водіння за супроводу тверезої людини.

Журналістка Хіелім Ха, яка брала участь у цьому експерименті, вважала, що здатна водити автомобіль, попри прискорене серцебиття та почервоніле обличчя.

Японка кілька разів різко гальмувала без наявності причин, а потім розганялася на прямій дорозі, виїхала на зустрічну смугу та надто швидко виконала крутий поворот.

Що показав експеримент

Важливо відзначити, що вміст алкоголю в її крові був невеликим – 0,3 проміле. Таким чином, експеримент довів небезпеку навіть найменших доз алкоголю під час водіння.

Раніше ми писали, що японка перемогла на чемпіонаті світу з гри на уявній гітарі, що відбувся у Фінляндії. Перемога дісталась конкурсантці Нанамі – Seven Seas Нагура з Японії. Чемпіонат світу з гри на уявній гітарі організовують там вже понад 25 років.