YAKTAK (справжнє ім'я – Ярослав Карпук) представить нову програму та виступить на біс, повідомили у VINIL Concert agency. Концерт відбудеться 23 липня.

Не пропустіть Запрошують батьки Кузьми: фестиваль до 55-річчя Скрябіна збере у Львові легендарних зірок

Юний виконавець швидко став популярним в Україні

Карпук запустив свій сольний проєкт YAKTAK у лютому 2022 року і швидко здобув прихильність слухачів. Хлопець мріє витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. "Люди, які слухають російську, кажуть, що немає крутої української музики. Вони просто не шукають", – розповів раніше Карпук в інтерв'ю Showbiz24.

“Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати", – переконані організатори концерту.

Які пісні звучатимуть у Львові:

  • "Не мовчи";
  • "Чекає вдома";
  • "Ти така вродлива";
  • "В пустій кімнаті" та багато інших.

Коротко про YAKTAK та його кар'єру

Ярослав родом з Волині. Його проєкт YAKTAK поєднуй поп, реп, рок, джаз. Має спільні роботи з Jerry Heil, MamaRika, SOBOL, DOVI та KOLA. Карпук вважає, що у нього досить широка аудиторія.

"Я хотів і хочу, щоб мою музику слухали якомога більше людей. Часто пишуть як дівчата 12-річного віку, що мої пісні допомагають пережити певні моменти. Так само пишуть жінки, які чекають чоловіків з фронту", – поділився він із журналістами Showbiz24.