Рокфеллер-центр – відома пам'ятка Нью-Йорка. І вже понад вісім десятиліть Різдвяна ялинка центру служить святковим маяком як для жителів Нью-Йорка, так і для гостей міста. 14 листопада на офіційній сторінці у Twitter центр оголосив святкову новину: "Нехай почнеться сезон відпусток! Різдвяна ялинка Рокфеллерського центру 2020 року офіційно прибула на площу."

Це цікаво Як одягаються нью-йоркські хіпстери: фото шалених і крутих образів

В супроводі поліцейського ескорту 23-метрова ялина прибула з міста Онеонта, штат Нью-Йорк, США. ЇЇ планують прикрасити в найближчі тижні, а різдвяні вогники запалять на святковій церемонії на початку наступного місяця.

Коли кран почав встановлювати ялинку на місце – відкрився весь її вигляд. Нижні гілки різдвяного дерева здавалися голими, а голки мляво звисали, м'яко кажучи – ялинка виглядала трохи пошарпаною.

Користувачі соціальних мереж поспішили висміяти "убогий" вигляд ялинки, а деякі назвали її гідною даниною 2020 року. Дерево назвали "метафорою 2020 року" в порівнянні з "апокаліпсисом, в якому ми живемо".

"У справжній формі 2020 року Різдвяна ялинка Рокфеллерського центру виглядає так, ніби вона намагалася підстригтися сама"

"Рокфеллерська Різдвяна ялинка, як і всі ми, дійсно пережила багато чого у 2020 році"

"Навіть Різдвяна ялинка Рокфеллерського центру втомилася від 2020 року"

"Саме цього я і очікував від Рокфелерської різдвяної ялинки 2020 року"

"Різдвяна ялинка Рокфеллерського центру 2020 року виглядає, як одна з тих дійсно старих ялинкових людей у "Володарі кілець", які просто йдуть в ліс вмирати"

Через деякий час, після бурхливої хвилі критики, Рокфеллер-центр опублікував уїдливий твіт, захищаючи своє відоме дерево:

Ух ти, ви всі, мабуть, чудово виглядаєте відразу після дводенної поїздки, та? Просто почекайте, поки я включу світло! Побачимося 2 грудня!

Варто додати, що через пандемію коронавірусу цього року церемонія запалювання ялинки буде закритою для публіки, проте всіх охочих запрошують подивитися пряму національну трансляцію "Різдво в Рокфеллер-центрі" 2 грудня з дому на каналі NBC.