На одній з платформ онлайн-оголошень українці продають безліч речей та послуг. Нерідко зустрічаються дивні та цікаві пропозиції. Як от величезна колекція пивних кухлів, найдорожча у світі ручка, метеорит та інше.

Дивіться також Жінка зібрала найбільшу у світі колекцію предметів про Вінні-Пуха: як виглядає її будинок

Місячний метеорит

Олександр з Дніпра виставив на продаж камінь за 800 тисяч гривень. В оголошенні чоловік стверджує, що це – місячний метеорит з корою плавлення, знайдений в Україні. Його вага – 10 грамів. Забрати камінь можна в Дніпрі.


Чоловік з Дніпра продає метеорит / Скриншот із сайту OLX

Мотиваційний лист

А от Анна з Києва пропонує написати мотиваційний лист за 150 гривень, який "змусить членів приймальної комісії переосмислити своє життя". Дівчина стверджує, що є досвідченим філологом та професійним журналістом з великим досвідом написання мотиваційних листів.

Худі Gucci

За 14 тисяч гривень на сайті продають худі Gucci з фірмовим принтом. Автор оголошення з Кропивницького пише, що кофта вдягалася лише один раз і вона в ідеальному стані.

Автор з Кропивницького продає худі / Скриншот із сайту OLX

Моторошна лялька

На продаж виставили ляльку Reborn від скульптора Бонні Браун за 41 тисячу гривень. Іграшка дуже схожа на справжню дитину і це навіть трохи лякає. Автор оголошення, Олена з Київщини, зазначає, що лялька була розписана під замовлення для дорослого колекціонера.


Жінка з Київщини продає ляльку / Скриншот із сайту OLX

Найдорожча у світі ручка

Ну і, напевно, найдивніше оголошення – Олександр з Києва продає "найдорожчу у світі ручку" за 5 мільйонів гривень. Судячи з фото в оголошенні, це звичайна кулькова синя ручка.

Ціна обумовлена тим, що тільки одиниці у світі можуть собі таке дозволити. Прохання звертатись тільки зацікавленим в придбанні,
– зазначив автор.

Раніше ми писали про речі, які перевершили всі очікування. Це саме той випадок, коли "очікування/реальність" спрацювала в кращий бік.