За даними аналітиків, найбільш часто витягуються числа Powerball – 19 і 2, а найменше – 14 і 16.

Дивіться також Це можете бути ви: на Буковині розшукують переможця у лотерею

Крім того, найбільш часто випадають виграшні числа 17, 7, 11, 2, 3 і 9, а найменш часто випадають 33, 15, 34, 31, 26 і 1. Водночас зазначимо, що ніяких гарантій немає, що ви виграєте джекпот за допомогою цих чисел.

Лайфхаки, які збільшать шанси на виграш у лотерею

  1. Купуйте більше квитків

Це найпростіший, але й найвідоміший спосіб збільшити свої шанси на виграш. Купуючи більше квитків, ви фактично збільшуєте кількість ваших "заявок" на виграш.

  1. Об'єднуйтеся з іншими

Створіть лотерейний синдикат з друзів, колег або родичів. Це дозволить купувати більше квитків і, відповідно, збільшити шанси на виграш. У разі перемоги, приз ділиться між усіма учасниками синдикату.

  1. Обирайте менш популярні лотереї

Беручи участь у менш популярних лотереях, де менше конкурентів, ви автоматично підвищуєте свої шанси на виграш. Звичайно, призи в таких лотереях можуть бути меншими, але й шанси виграти вищі.

  1. Досліджуйте статистику

Деякі лотерейні ентузіасти аналізують статистику виграшних номерів у попередніх тиражах і вибирають свої номери на основі отриманих даних. Хоча минулі результати не гарантують майбутні виграші, це може бути цікавим способом вибору номерів.

До слова у Кривому Розі зафіксували вже другу за останній місяць перемогу у лотерею. Цього разу куш зірвала жінка, на ім'я Таміла.