Однак скульптор не зупиняється та продовжує показувати світу різну красу.

Дивіться також У Львові з'явилися незвичні скульптури, одна присвячена темі бодішеймінгу – інтригуючі фото

Де можна побачити ще один витвір мистецтва Корчового

Нова виставка Корчового відкрилася у Києві, в галереї Art Ukraine Gallery. Вона отримала назву "Неформатна краса": експозиція містить серію з 20 жіночих скульптур, виконаних з каменю та мармуру. Є серед них і версія "Впевненої", яка принесла художнику всеукраїнську славу. Cам скульптор, коментуючи ажіотаж навколо скульптури, цитує Конфуція:

У всьому є своя краса, але не кожен здатний її побачити.

Додамо, що скандально відома скульптура "Впевнена" була створена 2021 року в межах Канівського міжнародного скульптурного симпозіуму, який був ініційований мистецьким об'єднанням "Червоне Чорне". Вона є частиною приватної збірки колекціонера Юрія Сташківа. На відкритті виставки, розповідаючи про свою роботу, художник зазначив, що своєю місією вважає нести красу.

Я не намагаюся нікому нічого довести. Я несу красу і вважаю це своєю місією. Говорити "красиво" на те, що мало хто сприймає – це важкий шлях. Люди частіше вибирають легкі стежки, тому що не знають: на важкому шляху менше конкурентів. І в моїх потугах "іншої" краси в мене їх нема,
– додав Корчовий.

Що відомо про Василя Корчового

Василь Корчовий – український скульптор, живописець родом з Хмельниччини. Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Навчався у великих скульпторів – Володимира Чепелика, Макара Вронського та Василя Бородая. Корчовий працює у жанрі монументальної реалістичної скульптури, його матеріали – це мармур, граніт, бронза.

Раніше ми писали, що невідомі облили мастилом статую огрядної жінки "Впевнена" у Стрийському парку. Скульптуру Василя Корчового встановили там тимчасово.