Що про цей альбом каже сам Віктор Винник та де можна почути нові пісні гурту, повідомили журналістам 24 Каналу організатори VINIL Concert agency.

Дивіться також Моторошний фільм жахів та історична драма "Наполеон": що подивитися у кіно

Про що новий альбом

Віктор Винник зазначив, що, на перший погляд, може здатись, що альбом про війну, і це не дивно, враховуючи час, у якому ми живемо. Але це не так.

На воєнну тематику там всього одна пісня. Я хотів зробити альбом про життя. Тому там присутня і лірика, і романтика, і навіть балканські ритми. Бо зараз ми б'ємось саме за життя в усіх розуміннях цього слова, а отже, і музики "про життя" треба багато,
– зауважив він.


Віктор Винник і гурт МЕРІ / Фото MarKras

Варто зазначити, що реліз сьомого за ліком студійного альбому Віктора Винника і МЕРІ "Жити, щоб пам'ятати" відбувся ще влітку 2023 року.

Де можна послухати пісні з нового альбому

І вже цього четверга львів'яни та гості міста матимуть змогу почути нові пісні гурту МЕРІ. Альбом презентують в останній день осені – 30 листопада у Будинку офіцерів, що у Львові. Початок запланований на 18:00.


Концерт відбудеться у Будинку офіцерів у Львові / Фото надане 24 Каналу

Будинок офіцерів у Львові має невеликий зал, тож музиканти очікують побачити на концерті суто "своїх" людей та "свою" публіку.

Такі концерти для артиста є значно відповідальнішими, адже там не буде випадкових людей, там буде публіка, яка знає, куди вона прийшла, і для чого. Тобто це не буде надто сумний чи серйозний концерт. Альбом "Жити, щоб пам'ятати" насамперед про життя, відповідно ми й будемо старатися наповнити його тим самим життям,
– наголосив Віктор Винник.

Додамо, що програма міститиме не лише нові пісні, а й також всіма улюблені хіти.