24 Канал підготував матеріал з п'ятьма небанальними локаціями у Трускавці, які обов'язково варто відвідати цього літа.

Дивіться також Вікенд у горах: топ-5 локацій поблизу Львова, які варто відвідати кожному

Природнє джерело "Нафтуся"

Геологічна область мінеральної води "Нафтуся" розміщена у внутрішній зоні Передкарпатського прогину та скибовій зоні Карпат. Джерелом утворення води є флішові менілітові сланці. З 2020 року вода у трускавецькому бюветі стала платною у 2020 році. Спершу вона коштувала 8,8 гривні за літр, але потім подорожчала до 24 гривень за літр.

Мало хто знає, але у Трускавці є безкоштовне джерело "Нафтусі". Воно розташоване у лісі між Трускавцем і Бориславом, недалеко від санаторію "Джерельний".


Природнє джерело "Нафтуся" / Фото "Кийавіа"

Музичний Сквер

У Трускавці ви зможете знайти незвичайний музичний сквер, створений біля школи мистецтв імені Романа Савицького. Лавочки, оформлені у вигляді скрипок та підсвічувані, дерева-ліхтарі та музична атмосфера створюють унікальне місце для вечірніх прогулянок та селфі.

Казковий Дуб

Трускавець має одне з найстаріших дерев – Казковий Дуб. Він розташований у парку біля верхнього бювету. Цей дуб став частиною місцевої легенди. Згідно з переказами, він може виконати ваші бажання. Промовляючи бажання подумки і заховуючи монетку у корі дерева, ви можете сподіватися на його втілення.

Де знайти Казковий Дуб: дивіться відео

Руїни літнього курорту Помярках

Літній курорт Помярки, створений на місці колишньої шахти, колись був популярним місцем для відпочинку. Він мав басейн, пляж, джерело "Нафтусі" та навіть озеро для купання та риболовлі. Сьогодні залишився лише бювет та озеро, але і це місце має свою унікальну привабливість.


Руїни літнього курорту Помярках / Фото "Депо"

Світломузичний Фонтан

Біля санаторію "Дніпро" розташований світломузичний фонтан, що дарує глядачам вражаючі водні шоу у поєднанні з музикою. Відмінною рисою цього місця є те, що фонтан не має постійного графіка роботи – його включають за замовлення або в особливі моменти.

Ці 5 місць – лише краплина у багатогранному обличчі Трускавця. За його межами чекає ще багато відкриттів та незабутніх вражень, які можна зібрати, перебуваючи на цьому чудовому курорті.