24 Канал підготував для вас добірку фантастичних локацій поблизу Львова. Мерщій збирайте валізи!

Дивіться також Лавандові поля на Львівщині: локації, які слід встигнути відвідати до кінця літа

Лавандова алея

Це одна з найновіших локацій міста Сколе, яка щодня вабить до себе не лише місцевих мешканців, але й туристів. Два ряди лаванди висаджено перед входом у Національний природний парк "Сколівські Бескиди".

Палац Гредлів

Сколе приховує в собі безцінний культурний скарб – дерев'яну церкву, яка створена в бойківському стилі наприкінці 16 століття. Вона пережила випробування часу та навіть об'єднала свої вірники після десятиліть атеїстичного режиму. Зараз це свідчення довоєнного спротиву та релігійної віри.


Палац Гредлів на Львівщині / Фото Vgorode

Дерев'яна церква

Безцінна пам'ятка бойківської народної архітектури розташована на розі вулиць Івана Франка та Тараса Шевченка у Сколе. Це церква святого великомученика Пантелеймона (святої Параскеви) збудована наприкінці 16 століття у бойківському стилі. Церква святого великомученика Пантелеймона (святої Параскеви). Фото: uk.wikipedia.org. У 1948 році комуністичним режимом церква була закрита і понад 40 років використовувалася як музей. І лише після проголошення Україною Незалежності її передали вірянам.

Водоспад Кам'янка

Водоспад Кам'янка, розташований в межах масиву Сколівських Бескидів, вражає своєю величчю та неповторністю. Це місце, яке перетворюється на справжню казку влітку. Для мандрівників, які мріють залишити туристичний шум позаду, найкращий час відвідати водоспад – будні ранки. Вишукана картина природи відкриється вам перед очима, а 7-метрова каскадна спека перетвориться на незабутні спогади.


Водоспад Кам'янка в межах масиву Сколівських Бескидів / Фото Karpaty.love

Озеро Журавлине

Оповита таємницями водойма неправильної форми ховає у своїх водах не один десяток історій, які тутешні жителі розповідали раніше тільки біля вогнища. Води його темні, а в центрі знаходиться невеликий острівець, що рухається то до берега, то від нього. Розташоване озеро Журавлине на висоті 572 метри над рівнем моря, а стежка, що веде до нього, вимощена камінням, яке хаотично розкидане під нахилом.