Моторошну мить вдалось записати на відео за допомогою дрона одному з очевидців – Омару Ель-Хаджему.

Дивіться також Працівниця круїзного лайнера розповіла, які дивні вчинки роблять пасажири

Того дня чоловік якраз прогулювався узбережжям. На опублікованих кадрах можна побачити, як частина прибережної скелі розсипається, наче піщаний замок, й обвалюється у море. За словами Омара, місцеві жителі зі своїми собаками та туристи гуляли поруч, всього за кілька метрів від епіцентру каменепаду.

Щойно я наблизив зйомку, як скеля почала осипатися. Люди перебували зовсім поряд, коли кілька тонн гірської породи впали у воду,
– пригадав чоловік.

Після інциденту у міській раді Дорсета попередили про "підвищену загрозу зсувів і обвалів скель" у цьому районі. Місцевих жителів та мандрівників закликали дотримуватися правил безпеки на узбережжі.

Що відбулося на пляжі: дивіться відео

Чому так сталося

Як відомо, ерозія скель – це природний процес формування берегової лінії, однак нині він прискорюється через зміну клімату та підвищення рівня світового океану. Від цього потерпає близько 28% узбережжя Англії та Уельсу, 19,5% – Північної Ірландії та 19% – Шотландії.

Раніше ми писали, що шеф-кухар Расмус Мунк з ресторану Alchemist готуватиме страви у межах програми "На краю космосу". Неземні задоволення отримають клієнти ресторану на космічному кораблі "Нептун" компанії Space Perspective.