Правоохоронці оперативно прибули на виклик. Вони пояснили, що тварина у такий спосіб рятувалася від спеки, та показали відео, на якому та "розслабляється" у басейні.

Читайте також Восьминіг викрав у дайвера камеру GoPro і не хотів віддавати: момент потрапив на відео

Ведмідь згодом сам пішов геть

У CNN розповіли, що інцидент трапився у п'ятницю, 28 серпня, близько 15:30. "Коли поліцейські приїхали, то побачили, що ведмідь розслабляється в джакузі одного з будинків", – уточнили журналісти.

Втім, надовго він там не затримався. Незадовго після прибуття правоохоронців тварина втекла – перелізла через паркан і вилізла на дерево поблизу маєтку.

Як реагують у соцмережах

У коментарях до допису правоохоронців люди жаліють тварину, якій довелося терпіти таку спеку. Зазначимо, що у літній період стовпчики термометрів у Бербанку часто підіймаються до 40 градусів.

Користувачі мережі пишуть:

  • "Я маю перестати скаржитись на качок, які прилітають у мій басейн";
  • "Нехай насолоджується";
  • "Якби це був мій басейн, він міг би залишитися";
  • "Тепер це його басейн. Просто дайте йому розслабитися";
  • "Бідолашний. Палюча спека так шкодить йому".

​Що поліція радить місцевим

Очевидно, що ведмеді у цій місцевості – не рідкість. Тож, користуючись нагодою, правоохоронці нагадали американцям, як правильно поводитися із цими тваринами.

Насамперед рекомендують ніколи не годувати цих тварин, адже потім через це вони підходитимуть все ближче до будинків. Якщо людина підійде до ведмедя занадто близько, той захищатиметься. Тому краще триматися на відстані. Крім цього, поліція закликає чистити грилі – прибирати звідти усі залишки їжі та жиру. Адже їжа та її запахи приваблюють ведмедів.

Тих, хто гуляє із собаками, просять тримати їх на повідку й не дозволяти гавкати на ведмедів. Це може налякати тварину й призвести до неочікуваних наслідків.