У розпорядженні короля буде паб, кемпінг та замок 14 століття. Йому доведеться доглядати за ними, а також всіляко розважати туристів, які активно прибувають на острів з квітня по вересень. Решту часу доведеться провести на самоті.

Це цікаво Важке похмілля: п'яні папуги набридають жителям австралійського містечка

Туристичний сезон на острові триває пів року / Фото Visit Barrow

Новому монарху доведеться пройти офіційну церемонію коронації. За давньою традицією посвячення проводять за допомогою іржавої шаблі, а наприкінці новоспеченого короля обливають пивом з відра.

Попередній господар острова Джон Мерфі "правив" Пілем протягом 40 років. Він дуже любив цю роботу і хотів би продовжити, але був змушений відмовитися від посади через вік – йому вже 73 роки.

За його словами, той, хто отримає цю роботу повинен усвідомлювати, на що йде, та повністю поринути у цю справу.

Ви не можете просто зайти в Tesco за буханкою хліба, коли перебуваєте на острові Піл. Вам знадобиться відданість справі та сильна любов до ізоляції, тиші та спокою. Для цієї роботи потрібна особлива особистість,
– сказав Джон Мерфі.

Попередній король острова / Фото The Quirky Traveller

Це підтверджують і потенційні роботодавці майбутнього короля. Вони кажуть, що з одного боку цієї вакансії – дивовижні заходи сонця, спостереження за тюленями та птахами, і, звичайно, усвідомлення того, що ви – король або королева. З іншого боку – часто невизначена погода, важкість доступу до острова, ізоляція та довгі години роботи.

Острів Піл / Фото Вікіпедія

Контракт з королем підпишуть на 10 років, тож просто спробувати свої сили та в разі чого відмовитися не вийде. Людина, яку візьмуть на цю посаду, присвятить острову та його відвідувачам чималу частину свого життя.

Це цікаво – дайвер знайшов біля Ізраїлю старовинний меч: дивіться відео