Парк облаштовують у стилі "барбікор", що означає – тотальний рожевий колір повсюди. Перших відвідувачів там планують прийняти вже у 2024 році.

Цікаво Революція у світі іграшок: як створили Барбі – найпопулярнішу ляльку світу

Що можна буде робити у новому парку розваг в стилі Барбі

Гостям парку пропонуватимуть скористатися передовою технологією – голограма Барбі підбере для них ідеальний гардероб. Далі вони зможуть зануритися у приголомшливу подорож, що покаже усі місця, де колись була Барбі. Розслабитися після активного дня можна буде в барі Barbie's Beach House. Звідти відкриватиметься неймовірний панорамний вид на парк.

У новому парку розваг буде не лише зона "Барбі", адже компанія Mattel спеціалізується й на виробництві інших іграшок – таких, як, Monster High, Ever After High, Hot Wheels та інші.

Тож усі охочі зможуть покататися на американських гірках у стилі Hot Wheels. Наймолодші відвідувачі шукатимуть скарби з паровозиком Томасом. Також на локації облаштують гігантські ігрові споруди й поле для мінігольфу, стилізовані під ігри Pictionary і UNO. Буде і гігантська арена для любителів лазертагу.

Парк буде частиною величезного курорту

Майбутній парк розваг Mattel Adventure Park буде частиною курорту VAI Resort, який будують неподалік від міжнародного аеропорту Фенікс Скай Харбор.

Курорт має стати найбільшим в Арізоні – там буде понад 1100 готельних номерів, 12 ресторанів вищого класу, сучасний концертний майданчик, басейн та навіть найбільший штучний острів у всій країні.