Аудіоп'єси у кожній з 30 кабінок оглядового колеса розкажуть про конкретний рік життя України та важливі економічні, політичні та культурні події в її історії. Головною метою проєкту "Колесо історій" було передати атмосферу певного року, озирнутися на минуле, щоб надихнутися на нові звершення.

Це цікаво Що таке соціальні казино та чому вони стали популярними

Про що розкаже "Колесо історій"

Активувати спектакль відвідувачі можуть, перейшовши по QR-коду у кабінці. Історія, яку вони почують, залежить від кабінки та року, про який вона розповідає. Хтось перенесеться до університетського лекторію, хтось – на галасливий ринок, а хтось – до компанії друзів у далекі 1990-ті роки. Там можна буде почути дзижчання коліс "кравчучки", перший в Україні дзвінок мобільного чи звук зльоту української гордості – найбільшого у світі літака "Мрія".

Над цим проєктом плідно працювала ціла команда. Її учасники ретельно збирали та перевіряла цікаві факти з життя українців, вибудовували навколо них ігрові сцени та створювали захопливі сюжети. Ролі героїв історій озвучували професійні диктори-актори дубляжу.

Зокрема, актриса озвучення та дубляжу Ната Романько розповіла, що перевтілення у різних персонажів змусило її пригадати історії з власного життя. За її словами, "Колесо історій" дозволяє зануритися у різноманітні життєві сюжети та відчути той шлях, який пройшли українці за часи незалежності.

Я пам’ятаю свої підліткові 90-ті, ці гроші з купою нулів. Певний час ми вчотирьох жили на 37 гривень бабусиної пенсії. Роботи не було. Пам’ятаю ці розмови з кухні "як бути далі" або як мені під легку весняну куртку підшивали шубу, щоб зробити з неї зимову. Це важливо знати та пам’ятати. Це наша історія, подобається вона нам чи ні,
– поділилася Ната Романько.


Актриса озвучування та дубляжу Ната Романько / Фото організаторів проєкту

"Колесо історій" працюватиме 27 – 29 серпня на Контрактовій площі у Києві з 16:00 до 22:00. Крім того, послухати всі 30 аудіоп’єс можна буде і поза межами колеса огляду на сторінці проєкту.

Дивіться також До Дня Незалежності: легендарну "Червону руту" відтворили звуками супермаркету – захопливе відео