20 липня Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї привітав призерів з перемогою у своїй резиденції. Манга "Збирач птахів" зайняла на конкурсі 3-тє місце.

Це цікаво Бінго – класика азартних ігор: правила, історія, види

Міжнародний конкурс манга проводиться щорічно з 2007 року. Цього року у ньому змагалися 383 роботи – це рекордна кількість в історії конкурсу. Роботи призерів буде показано на виставках в Японії та Австралії.

Наступного року Японія та Україна святкуватимуть 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин. Сподіваюся, що наступного року українці отримають золоту нагороду у конкурсі й надалі робитимуть внесок у розвиток японсько-українських відносин через популяризацію культури манга в Україні,
– сказав Посол Японії в Україні Такаші Кураї.

Наталія Ререкіна вже не вперше виграє нагороду у цьому конкурсі. На 11-ому Міжнародному конкурсі мангі її робота “VIVA EVE! LONG LIVE LIFE!” здобула срібло. Цьогоріч комісія з відбору високо оцінила вдосконалення її техніки малювання.

Наталія Ререкіна та Гілберт Бріссен з Послом Японії
Посол Японії привітав призерів Міжнародного конкурсу манга / Фото пресслужби

Міністерство закордонних справ Японії заснувало Міжнародну премію MANGA у 2007 році з метою розширення міжнародного обміну та взаєморозуміння завдяки культурі знаменитих японських коміксів манга. Цей конкурс відзначає художників, які сприяють розвитку культури манга у всьому світі.

Читайте також Хедлайнери Comic Con Ukraine 2021 – творці саундтреку до гри Witcher 3: що ще буде на фестивалі