Чоловік фантастичним чином знайшов діамант вагою 7,46 карата в державному парку Crater of Diamonds.

Дивіться також Статую грецького бога, яку шукали 30 років, виявили у незвичному місці

Зауважимо, що чоловік є досвідченим мисливцем за дорогоцінними металами та мінералами. Коли він прибув у штаті Арканзас, то вирушив у тамтешній парк, аби спробувати знайти щось цінне у "Кратері діамантів".

Турист взяв напрокат базовий набір для полювання на діаманти і вирушив на пошуки. Чоловік провів 4 години, копаючись у багнюці та промиваючи холодною водою гравій, який збирав у відра, але нічого не виблискувало. Згодом він таки помітив коричневий кристал, схожий на димчастий кварц. Навас не підозрював, наскільки це коштовний камінь.

Що знайшов турист
Що знайшов турист / Фото Arkansas State Parks

Що знайшов турист

В ідентифікаційній лабораторії парку експерти взяли у нього кристал і повернулися з широкими посмішками. Вони повідомили йому, що він знайшов один з найбільших діамантів у країні.

Це був один з найдивовижніших сюрпризів після народження моєї доньки. "Оскільки це великий діамант, вони попросили мене дати йому ім'я. Я назвав його ім'ям моєї нареченої – "Діамант Карін,
– сказав француз.

Цікаво, що діамант такий великий, що, можливо, зможе використати камінь для двох обручок: одну для своєї нареченої, а іншу для далекого весілля своєї 3-річної доньки.