Саме він допоможе визначити вашу психологічну травму.

Дивіться також Наскільки ви урівноважена людина: цікавий тест за картинкою

Просто придивіться до цих зображень, і якщо ви помітили, що ваша рука сама тягнеться до одного з них, це може бути сигналом подумати про консультацію з психологом.


Оберіть малюнок / Фото Meta

Розшифровка результатів

  1. Травма низької самооцінки: Вас часто хвилює, що інші можуть мати негативне ставлення до вас. Ви боїтеся відкриватися перед іншими, уникати компромісів і завжди намагаєтеся вигідно виглядати в очах оточуючих.
  2. Травма відчуженості: Вас переслідує страх бути залишеним чи забутим, і ви маєте труднощі у встановленні здорових відносин. Ваша самооцінка низька, і ви не завжди розумієте, в чому полягає ваша власна цінність.
  3. Травма обману: Ви не лише постали перед труднощами у вираженні своїх почуттів і емоцій, але і маєте проблеми в їх розпізнаванні. Тривожність, схильність до депресії та інші психологічні проблеми супроводжують вас, і ви часто страждаєте від нічних кошмарів.
  4. Травма несправедливості: Вас часто турбує хронічний біль у грудях або спині, постійне відчуття втоми. Ви можливо стикаєтеся з несподіваними змінами настрою, які не залежать від зовнішніх обставин.