За допомогою цього простого тесту на основі картинок ви зможете краще розкрити свої професійні якості та дізнатися, чи варто очікувати на підвищення посади.

Дивіться також Розкрийте свою сутність: психологічний тест розкаже про ваше внутрішнє "я"

Просто оберіть печиво на картинці нижче і читайте розшифровку результатів.


Тест за картинкою / Фото Meta

Печиво номер один

Ви дуже комунікабельна особистість, завжди знаходите спільну мову з новими колегами та швидко заводите друзів. Легкість вашого спілкування корисна як в роботі, так і в побудові відносин з керівництвом.

Печиво номер два

Ви – ідеальний кандидат для підвищення в посаді. Ваші лідерські якості цінуються начальством, і ймовірно, вам скоро запропонують відповідну посаду. Однак, слід врахувати, що ви не завжди приділяєте увагу дрібницям, і це може спричинити помилки.

Печиво номер три

Ви пунктуальна та працьовита особа. Ваше старання добре оцінюються керівництвом. Проте іноді вам потрібен жорсткий контроль та направлення, щоб ви не відхилилися від маршруту. Без цінних порад керівництва, ви ризикуєте збитися зі шляху та допустити помилки.

Печиво номер чотири

Ви часто сумніваєтеся і змінюєте своє рішення. Ця невпевненість заважає вам в роботі та гальмує процес виконання завдань. Настала пора повірити в себе та впевнено робити вибір.

Печиво номер п'ять

Ваш настрій може часто коливатися і впливати на ваші відносини з колегами на роботі. Ви сильно залежите від своїх емоцій. Коли ви в хорошому настрої, готові досягти великих результатів. Проте, у поганому настрої, ви можете перестати виконувати свої обов'язки.