Аж раптом, справа Ді Купера отримала новий виток. Приватний детектив і дослідник Ерік Уліс виявив нові докази.

Дивіться також Як у фільмах жахів: "проклята" лялька загадковим чином повертається у родину

Нова зачіпка, яку виявив детектив

Уліс зазначив, що у задньому ряду літака, на місці, де сидів Купер, знайшли краватку з кліпсою. Вона містить величезну кількість частинок.

Вони схожі на маленькі вуглецеві кружечки, які він міг наклеїти на частини краватки, а потім, коли ви знімаєте їх, ви знімаєте з краватки деякі частинки,
– пояснив Уліс.

Для того, аби ідентифікувати ці частинки, потрібні сучасні технології, яких у 1971 році ще не було. Однак зараз ми маємо технічні можливості зробити це.

Краватка Дена Купера
Краватка Дена Купера / Фото ФБР

Ким насправді міг бути Ден Купер

Детектив припускає, що легендарний викрадач, швидше за все, працював на заводі і добре розбирався у будові літаків Boeing. Також не виключалася версія, що Купер був співробітником Boeing, адже церій та сульфід стронцію, які також були на краватці, використовувалися в незакінченій розробці надзвукового пасажирського літака Boeing 2707.

Уліс визнає, що його висновки ще не є конкретними. Однак, судячи з побаченого, він вважає, що всі дороги ведуть до інженера-дослідника титану Вінса Петерсона з Піттсбурга. Петерсон помер у 2002 році.

Що відомо про справу Дена Купера

24 листопада 1971 року пасажир Boeing 727 рейсу Портленд – Сіетл під іменем Ден Купер заявив, що у його валізі лежить бомба. Погрожуючи вибухом, він вимагав викуп у розмірі 200 тисяч доларів, два набори парашутів та направлення польоту в бік Мексики. Під час польоту він вичтрибнув з літака і зник. Пошукова операція тривала декілька місяців, а справа була відкрита 40 років. Особу Дена Купера так і не вдалося ідентифікувати.