Тоді жінка пояснила, що іграшка почала лякати їх, коли почала співати і говорити іспанською, хоча була вимкнена.

Дивіться також Елвіса Преслі "повернуть до життя": за короля рок-н-ролу візьметься ШІ

Тоді мати вирішила позбутися ляльки. І все б нічого, але лялька знову і знову поверталася додому.

Мет викинув її кілька тижнів тому, а потім ми знайшли її всередині на дерев'яній лавці. Гаразд... ми не витримали й щільно загорнули його в сміттєвий пакет, поклали цей пакет усередині іншого сміттєвого пакета, наповненого іншим сміттям, і поклали його на дно нашого сміттєвого бака під купою мішків,
– написала жінка.

Після цього сім'я поїхала у відпустку, думаючи, що все позаду, але коли вони повернулися додому, лялька чекала на них вдома.

Після того як не вийшло позбутися іграшки, Емілі вирішила, що єдиний надійний спосіб це завезти її далеко-далеко. Тож американка відправила її своєму другові Крісу, який живе за півтори тисячі кілометрів від них і був здивований розповіддю про "ляльку з привидами". Чоловік отримав Ельзу і приклеїв моторошну іграшку до капота своєї машини, щоб вона більше нікуди не зникла.

Люди у соцмережах були шоковані і навіть запропонували жінці спалити ляльку. Мовляв, якщо вона не згорить, то вона дійсно одержима.

Моторошна лялька
Моторошна лялька / Фото The Mirror

Раніше ми писали про рибу, в якої було людське обличчя. Її вже встигли охрестити Волдемортом. На кадрах, опублікованих у мережі, видно, що риба має характерні полоски, що нагадують очі та ніс.