Дівчина розповіла, що її коханий освідчився їй. Пара перед початком підготовки до весілля вирішила розповісти про це батькам.

Дивіться також Хлопця віднесло у море під час освідчення коханій: епічне відео

Якою була реакція мами нареченого

Замість того, щоб радіти тому, що її син одружиться з коханням усього свого життя, жінка зізналася, що засмучена тим, що він "кине її". Вона аргументувала це тим, що вона, мовляв, більше не буде "його номером один".

Мати нареченого часто заявляла йому, що вона не згодна з весіллям. Жінка наполягала, що її синові не варто одружуватися зараз, адже тоді "вона перестане бути номер один для нього,
– зазначила дівчина.

Як на це відреагували користувачі соцмереж

У розділі коментарів багато хто погодився, що її нареченому необхідно встановити кордони зі своєю матір'ю.

Ваш наречений має встановити кордони зараз, інакше це триватиме і в майбутньому. Якщо він не хоче встановлювати кордони, тоді це потрібно вам,
– написав користувач.

Інший коментатор застеріг, що свекруха може бути вкрай нав'язливою у майбутньому, адже її син не здатен "поставити її на місце".

Раніше ми писали про пару з Британії, яка також не змогла вибудувати кордони з родичами. Річ у тім, що у ніч перед весіллям сестра нареченої намагалася силоміць поголити нареченого. Це було неабияким ударом для нього, адже він відрощував її 8 років. Пара розійшлася.