Кіт недовго подивився ролики, і Рут нарешті випровадила його зі свого будинку. Але, схоже що гостю сподобалася така розвага, адже він почав приходити до неї щодня.

Це цікаво Ліки від поганого настрою: 45 кумедних фото тварин, які зроблять ваш день кращим

Щоразу, коли кіт повертався, Рут пускала його всередину, і показувала йому відео про пташок, мишей та інших тварин. Виявилося, що у її нового друга є певні вподобання, і дивитися будь-що він не хоче.

Він дуже вимогливий. Відео про щурів він не любить, але любить про мишей. Найбільше йому подобаються ролики про пташок. А якщо я зупиню відео, він починає бити мене лапою,
– розповіла Рут про кота.


Котик щодня приходив у гості, щоб подивитися відео / Фото Рут Халетт

Увесь цей час жінка підозрювала, що цей кіт – домашній, і має родину. Вона подумала, що його хазяями може бути сім'я, яка нещодавно оселилася на її вулиці. Рут не помилилася – він справді жив у будинку по сусідству, і навідувався до неї, щоб розважитися. Також жінка дізналася й кличку кота – його звати Рекс.


Рудого друга Рут звати Рекс / Фото Рут Халетт

Рут дуже прив'язалася до Рекса, і вони могли б дружити ще дуже довго. Проте, невдовзі жінка має переїжджати. Вона сподівається, що кіт не забуде її і той час, який вони проводили разом.