Американець Калеб Кінг, студент Університету Північної Джорджії, продає свою колекцію вінтажних карток гри Nintendo Pokemon Game 1999 року, щоб оплатити навчання у медичній школі, пише Fox5.

Читайте також: Американка з найдовшими нігтями у світі хоче продати їх за шалені гроші: деталі та фото

Більшість карток зі свої колекції хлопець придбав декілька років тому, коли був підлітком. Всього у Калеба є 22 картки Покемонів. Він вирішив продати їх, щоб інвестувати гроші у своє майбутнє та здійснити мрію – стати хірургом-ортопедом.Калеб Кінг показує свою колекцію карток з Покемонами / Фото Fox5

За підрахунками юнака, продаж колекції принесе йому орієнтовно 80 тисяч доларів (приблизно 2,2 мільйона гривень). Найдорожчий лот – це рідкісна картка із зображенням пухкенького Пікачу з першого сезону гри. ЇЇ вартість – 20 тисяч доларів (565 тисяч гривень). Решта карток дешевші за цю, але в сумі забезпечать Калебу Кінгу понад 50 тисяч доларів (приблизно 1,4 мільйона гривень).


Картка Пікачу вартістю 20 тисяч доларів / Фото Fox5

Коли юнак лише розпочинав свою колекцію, родичі сміялися та відмовляли його. Вони не бачили сенсу витрачати гроші на якісь дитячі "забавки". Тепер батьки Калеба кажуть, що пишаються сином, і шкодують, що колись не дали йому більше грошей на картки Покемонів.