При цьому, на коробках вказали саме адресу Сміт. Але от ім'я там було інше – Лісяо Чжан, та вона їй взагалі ні про що не говорило.

Читайте також Сім'я заробила 7,6 мільйона доларів незаконно вивозячи сміття: як їм це вдалося

Що було всередині цих коробок

FedEx, Amazon – усі доставляли їй такі коробки. Виявилося, що всередині – налобні ліхтарики (аж 1 000 штук), клейові пістолети (800), і десятки пар біноклів.

Мені часто казали, що я дивна. Я їздила з ліхтариками та клейовими пістолетами у машині. І роздавала їх усім, кого бачила,
– розпоіла американка.

Американка розповіла про коробки, які випадково отримувала: дивіться відео

Звідки взялися ці посилки

Американка припускала, що це – робота шахраїв. Мовляв, онлайн-продавці влаштували фальшиві продажі своїх товарів і у такий спосіб штучно завищували кількість 5-зіркових відгуків. Виявилося, що Сміт – не одна, хто зіткнувся з такою ситуацією. Ліз Гелтман із Вашингтона отримала чимало дитячих простирадл, яких, звісно, не замовляла.

У Amazon проаналізували обидва випадки. Вони зрозуміли, що китайські постачальники відправляли товар на будь-куди, аби позбутися непроданих товарів зі складів Amazon. Мовляв, це їм обходиться дешевше, ніж процедура повернення. Представники сервісу запевнили, що обліковий запис цього продавця вже заблокували.